Psy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psy Forum

Beyin Gücünü Keşfet

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bakarsanız sevinirim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
bakarsanız sevinirim Left_bar_bleue75/100bakarsanız sevinirim Empty_bar_bleue  (75/100)
Uzmanlık alanı: Henüz Alan Girilmemiş!

bakarsanız sevinirim Vide
MesajKonu: bakarsanız sevinirim bakarsanız sevinirim Icon_minitimePerş. Ekim 09, 2008 8:46 pm

lütfen buraya yeni şeyler ekleyin bu siteye phychic team gibi bir hayal kırıklığı olmasın ama gördüğüm kadarıyla bütün bilgiler oradakilerin aynısı
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
bakarsanız sevinirim Left_bar_bleue100/100bakarsanız sevinirim Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

bakarsanız sevinirim Vide
MesajKonu: Geri: bakarsanız sevinirim bakarsanız sevinirim Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 4:06 pm

dynet demiş ki:
lütfen buraya yeni şeyler ekleyin bu siteye phychic team gibi bir hayal kırıklığı olmasın ama gördüğüm kadarıyla bütün bilgiler oradakilerin aynısı

Bu Sana 5 Cezaya Maal Oluyor Çünkü Oradakinleride Ben Yazdım Buradakileride Ben! Onlarıda Bunlarıda Yazan Kişi Benim Kendi Emeğim Kendi Yazım Ayrıca Bu 5 Ceza Yerine 75 Olması Gerekiyordu Ama Ben 1 Ay sonunda Siline Bilme Puan Sınırı İçerisindeki 5 İ Verdim Ve Eğer Yaşını Düzgünce Yazmassan Bu 5 Daha Artıp Silinmez Hale Gelicek

ve Konu Kilitlendi

Ekleyin Diyeceğine Sende Yardımcı Olursan Seviniriz
http://psyforum.eniyiforum.net

bakarsanız sevinirim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası