Psy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psy Forum

Beyin Gücünü Keşfet

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

levitasyon 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
levitasyon 2 Left_bar_bleue75/100levitasyon 2 Empty_bar_bleue  (75/100)
Uzmanlık alanı: Henüz Alan Girilmemiş!

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 2:53 pm

internetten izlediğim vidolardan izleyerek çıkardığım bir sonuç var(videolar fake olabilir) çoğu kişi sanki hafifleyerk kütlelerinin azaldığını düşünerek deil de sanki altlarında görünmez bir şey oluşturur gibiydi bunu da düşünerek yapın arkadaşlar
ben kendi düşündüğüm bir teknik buldum
TEKnik
malzemeler:
tartı (mümkünse elektronik )
önce bir kere normal tartılıyoruz onu akklınızda tutun
ondan sonra bida çıkıyoruz tartının üzerine ve ağılığımızın bir küre olduğunu(istersenin başka bir şekil insan vücudu şekli bile olabilir)
sonra o şeklin yok oluduğunu(tabiki bütün ağırlığımızla beraber )ve hafifliyoruz bundan önce meditasyon yaparsanız daha iyi olur bunu yapa yapa kendinizi geliştirin ve unutmayın bir kozmikk ilimle uğraşırken en iyi teknik kendi tekniğimizdir (bu arada tartının elektrronik olmasının bize ssağlayacağı fayda hafızasında tutmasıdır ve bakmak için konsantrasyonumuzu bozmıcak olmamızdır bu nedenle elektronik olsun eğer normal baskül ise onu okuyan birinin yanınızda olması iyi olur(konsantrasyonunuzun bozulmaması için tabi bütün bunlar yerine sabitlenmmiş bir kamerayla da yapabilirsiniz

bu yazıyı alırken kaynak blirtin LÜTFEN !!!!
inanın ben bole 300-400 gr hafifliyorum tabii ki daha çok uzun zaman var ama zamanla bende göklerde süzülücem Very Happy
Chronosphere
Admin
Admin
Chronosphere

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 16/11/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Bornova/İzmir İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
levitasyon 2 Left_bar_bleue100/100levitasyon 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Telepati

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: Geri: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 6:41 pm

İkisinide aynı anda düşüneceksiniz asıl sonucu öyle elde ediyorsunuz daha kendimi uçuramadım ama küçük bir kağıt parçasında işe yaradı...
http://www.forum-turk.highbb.com
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: Geri: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 9:44 pm

iyi süper
darksideofme7
Prens
Prens
darksideofme7

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/10/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
levitasyon 2 Left_bar_bleue0/100levitasyon 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: Geri: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 4:50 pm

vays be yürüyün be...
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
levitasyon 2 Left_bar_bleue100/100levitasyon 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: Geri: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 11:00 pm

Smile kim tutar dimi Smile
http://psyforum.eniyiforum.net
darksideofme7
Prens
Prens
darksideofme7

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/10/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
levitasyon 2 Left_bar_bleue0/100levitasyon 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: Geri: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 3:55 pm

yani tutturmayız zaten Very Happy
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:

levitasyon 2 Vide
MesajKonu: Geri: levitasyon 2 levitasyon 2 Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 9:36 pm

Chronosphere demiş ki:
İkisinide aynı anda düşüneceksiniz asıl sonucu öyle elde ediyorsunuz daha kendimi uçuramadım ama küçük bir kağıt parçasında işe yaradı...
Videonu koyar mısın çok merak ettim doğrusu?

levitasyon 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası