Psy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psy Forum

Beyin Gücünü Keşfet

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

göz rengi değiştirme

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
göz rengi değiştirme Left_bar_bleue75/100göz rengi değiştirme Empty_bar_bleue  (75/100)
Uzmanlık alanı: Henüz Alan Girilmemiş!

göz rengi değiştirme Vide
MesajKonu: göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 8:11 pm

göz rengi deiştirme biokinezi ile ilgilidir daha önce biyokineziyapmamış birisi 1 ayda sonuç alabilir

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz

ALINTIDIR
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
göz rengi değiştirme Left_bar_bleue100/100göz rengi değiştirme Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

MesajKonu: Geri: göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 3:37 pm

Hımmmmmm Güzel Bir Teknik
http://psyforum.eniyiforum.net
Chronosphere
Admin
Admin
Chronosphere

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 16/11/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : Bornova/İzmir İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
göz rengi değiştirme Left_bar_bleue100/100göz rengi değiştirme Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Telepati

MesajKonu: Geri: göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 7:03 pm

1 ayda sonuç alınır demişsin belki tammamen değiştirmek evet, ancak ben bir keresinde 1- 1.5 sa. gözlerimi kapatıp odaklandım açtığımda ilk 4-5 saniye göz bebeklerim yoktu.
http://www.forum-turk.highbb.com
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

MesajKonu: Geri: göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:10 pm

Chronosphere demiş ki:
1 ayda sonuç alınır demişsin belki tammamen değiştirmek evet, ancak ben bir keresinde 1- 1.5 sa. gözlerimi kapatıp odaklandım açtığımda ilk 4-5 saniye göz bebeklerim yoktu.
Çok Caydırıcı Mesaj Oldu Psikolojik Baskı Yapıyor Sanki Bu Arada Sen Ciddiği Misin?
http://psyforum.eniyiforum.net
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
göz rengi değiştirme Left_bar_bleue75/100göz rengi değiştirme Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:59 pm

evet bende 1-2 dk kalığına açık kahve yapmıştım
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:

MesajKonu: Geri: göz rengi değiştirme göz rengi değiştirme Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 9:39 pm

Administrator demiş ki:
Chronosphere demiş ki:
Çok Caydırıcı Mesaj Oldu Psikolojik Baskı Yapıyor Sanki Bu Arada Sen Ciddiği Misin?
Doğru olması imkansız!
çünkü bizim rengini değiştirdiğimiz uzuv iristir göz bebeği ayrı bir olaydır içi ışığın girebilmesi için oyuktur ve aslında rengi yoktur.Karanlık olduğu için siyeah görürüz.Sadece gözünün irisini siyah yaparsan bu mümkün olur ki.Bu belirtilmemiş bir şey.Esenlikle kalın.

göz rengi değiştirme

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası