Psy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psy Forum

Beyin Gücünü Keşfet

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Site İsim Değişikliği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Site İsim Değişikliği Left_bar_bleue100/100Site İsim Değişikliği Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

Site İsim Değişikliği Vide
MesajKonu: Site İsim Değişikliği Site İsim Değişikliği Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 2:28 pm

Sitenin İsmi Değiştirlecektir İsim İstekleriniz Var Özel Mesaj Atınız Moderator Olanlar Buradan Bildirebilirler
http://psyforum.eniyiforum.net
dynet
Süper Moderator
Süper Moderator
dynet

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 05/10/08 Mesaj Sayısı : 59 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Site İsim Değişikliği Left_bar_bleue75/100Site İsim Değişikliği Empty_bar_bleue  (75/100)
Uzmanlık alanı: Henüz Alan Girilmemiş!

MesajKonu: Geri: Site İsim Değişikliği Site İsim Değişikliği Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 11:16 pm

benim dikkatimi çeken şey googledan ehidforum yazınca bu site çıkmıo şole kendine haz bi adres bulmamız lazım SENBONZAKURA uygun bence(japonca :bin kiraz çiçeği demek) lol!
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Site İsim Değişikliği Left_bar_bleue100/100Site İsim Değişikliği Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

MesajKonu: Geri: Site İsim Değişikliği Site İsim Değişikliği Icon_minitimeCuma Ekim 31, 2008 8:13 pm

dynet demiş ki:
benim dikkatimi çeken şey googledan ehidforum yazınca bu site çıkmıo şole kendine haz bi adres bulmamız lazım SENBONZAKURA uygun bence(japonca :bin kiraz çiçeği demek) lol!
japonca demen iyi oldu bende japonca mucizevi güç anlamına gelen kamiwaza koymayı düşündüm ama neden çince yapmayayım dedim ama sitemiz çince karakter desteklememektedir Very Happy ispayolca felan dedim ve şu aklıma geldi psypower ve kısaltmak istedim sitemizin adı kısa birsüre psyforum. eniyiforum. net olucaktır inşallah adı gibi en iyi forum olur
http://psyforum.eniyiforum.net

Site İsim Değişikliği

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası