Psy Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Psy Forum

Beyin Gücünü Keşfet

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Psi bal"ınızı programlayın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Psi bal"ınızı programlayın Left_bar_bleue100/100Psi bal"ınızı programlayın Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

Psi bal"ınızı programlayın Vide
MesajKonu: Psi bal"ınızı programlayın Psi bal"ınızı programlayın Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 4:36 pm

PROGRAMLAMA TEKNİĞİ 1
Psi ball ı programlamak doğal bir yetenektir . İlk olarak, iyi katı bir psi ball yap, ve senin niyetini açık bir şekilde belirt. Şimdi psi ball ın senin için yapmasını istediğin olayı gözünde canlandırır.

PROGLAMLAMA TEKNİĞİ 2
Öncelikle iyi katı bir Psi ball yap ve metnin özdeyişindeki gibi ne yapmasını istediğini gözünde canlandır. Sonra gitmesi için ona izin ver.

PROGRAMLAMA TEKNİĞİ 3
İyi bir psi topunu yap, katı ve iyi, ve psi topunda merkez noktasını gözünde canlandırır . Şimdi, psi topunun gidip yapmasını istediğini yaptığını gözünde canlandırır.

PROGRAMLAMA TEKNİĞİ 4
Bir psi ball yap (Sen, şimdiye kadar bunu yapmayı bilmeliydin) Sonra gözünü kapat ve gözünün önüne bir menü geldiğini o menüde istediğini seçtiğini gözünde
canlandır.

Hava Topu ve Hortum

Hava Topu çok kolaydır. önde bir psi-top oluşturulur ve sonra da 4.çakradan bu topa hava uyumlu chi aktarılırve top serbest bırakılır.Top serbest kalınca dairesel rüzgarlara neden olur.
Hortum için bir bulut lâzım.Daha snra hava topuna çok yüksek miktarda enerji yüklemek lâzım.En son olarak iki teknik var:

1.Teknik:
Hava topu buluta fırlatılır ve bulutun ucunu yere doğru çeker.Bulutun ucu yere değer.

2.Teknik:
Hava topuna ince uzun bir silindir şekli verilir ve bir ucu buluta diğer ucu yere değdirilir.Bulut vakumlanır ve yere değer.
En son olarak bulutun yere değen kısmından 1,5-2 m. yukarıda bir hava topu daha oluşturulup hortum sağlanır.

alıntıdır...
http://psyforum.eniyiforum.net
darksideofme7
Prens
Prens
darksideofme7

Erkek
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 02/10/08 Mesaj Sayısı : 48 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Psi bal"ınızı programlayın Left_bar_bleue0/100Psi bal"ınızı programlayın Empty_bar_bleue  (0/100)
Uzmanlık alanı: Henüz Alan Girilmemiş!

MesajKonu: Geri: Psi bal"ınızı programlayın Psi bal"ınızı programlayın Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 4:52 pm

hmmm bunu sewdim gibi bişey tam benim istek ve dileklerim doğrultusunda hareket edebilecek bişe
Administrator
Admin
Admin
Administrator

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 20/09/08 Mesaj Sayısı : 161 Nerden : Antalya İş/Hobiler : Lakap : Administrator
Uzmanlık Alanı
PsiDurum:
Psi bal"ınızı programlayın Left_bar_bleue100/100Psi bal"ınızı programlayın Empty_bar_bleue  (100/100)
Uzmanlık alanı: Enerji Yönlendirimi Ve Ve Yönetimi

MesajKonu: Geri: Psi bal"ınızı programlayın Psi bal"ınızı programlayın Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 11:05 pm

aynen öyle
http://psyforum.eniyiforum.net

Psi bal"ınızı programlayın

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası